Teraz jest Wt mar 19, 2024 07:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr gru 28, 2011 23:21 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię: Michał
Dołączył(a): So lip 16, 2011 15:00
Posty: 4501
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował : 402 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Auto zakupione w maju 2010 w okolicach Sieradza. Niestety sprzęgło było słabe, zostało wymienione na nowe. Kolor grafit, felgi 16, opony 205/55 /16. Silnik BKD 2.0 140 KM. Przebiegu dokładnie nie pamiętam ale było około 178k km.
Po zakupie wymieniono:
- sprzęgło
- oleje
- filtr kabiny-pyłkowy, oleju i powietrza
- rozrząd
1. Auto było lekko zaniedbane przez poprzednią właścicielkę ze względu na to, że woziła w nim małe dzieci. Na szczęście nie było porozlewanych płynów, tylko brudne fotele.
Auto zostało doprowadzone do przyzwoitego stanu, we własnym zakresie wyczyściłem, wyglinkowałem, zabezpieczyłem i nawoskowałem lakier.

Obrazek

2. Wyczyściłem i nawoskowałem felgi, na których zostało autko zakupione, letnie i zimowe.

ObrazekObrazek

3. Wyczyściłem środek., a także silnik.

ObrazekObrazekObrazek

4. W związku z tym, że byłem szczęśliwym posiadaczem MKII, (który nie zawiódł mnie przez 7 lat użytkowania ze względu na sposób traktowania), postanowiłem skorzystać z oferty, która była dostępna na vwgolf.pl MR Motors , mianowicie chiptuning razem z profesjonalną hamownią w profesjonalnym salonie. Koszt tej imprezy to po przecenie z 1400zł wyniósł ostatecznie 900 zł, jeżeli znajdzie się 10 chętnych. Dodam tylko, że byłem 276 na liście i do tej pory nikt nie wniósł żadnych zażaleń, co świadczy o jakości usługi. Poniżej wykres mojego Touranka po modzie.
Moc fabryczna wynosiła 142,3KM i 334NM, wzrosła do 158,2KM i 355NM. Nie chciałem uzyskać maksymalnych osiągów ze względu na nowe sprzęgło.
Po wstępnym badaniu mechanik stwierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, więc przystąpiono do skomponowania wirusa.


Obrazek

5. Dzisiaj stwierdzam, że była to dobra decyzja i pieniądze dobrze zainwestowałem. Spalanie spadło około 0,5l/100km, a autko jest żwawsze. Na dzień dzisiejszy średnie spalanie wynosi na ostatnich 3000km 5,8l. Auto używane w Warszawie i na trasie
Warszawa-Łódź -Zduńska Wola.

6. Przy przebiegu 186000KM wymieniłem filtr powietrza( po około 8000)na ORI KN dedykowany dla silnika 2.0 TDI marki VW/AUDI


Obrazek

7. Po pierwszym czyszczeniu filtra KN przy przebiegu około 200100km stwierdziłem, że lepiej spełnia on zadanie, niż jego poprzednik (ORI VW), ponieważ komora filtra była zdecydowanie czystsza, niż poprzednim razem.

Obrazek

8. W marcu 2011 Touran dostał nowe felgi z oponami :), tak się prezentował:

ObrazekObrazek

9. Niestety w lipcu 2011r. Touran spotkał się na parkingu z kierowcą, który nie umiał parkować i swoim lusterkiem uszkodził mi tylną prawą lampę. Tak sie składało, że wcześniej planowałem zmienić tylne lampy razem z dokładką na te, z modelu po lifcie, i orientowałem się w cenach, ostatecznie wymiana lamp i dokładki wyniosła mnie 150zł, a stare leżą na strychu ;)

10. Niestety ze względu tymczasowego postoju pod chmurką w Warszawie, Touran spotkał jeszcze dwóch kierowców, którzy nie umieli parkować,....


Obrazek

11. Pod koniec sierpnia w samochodzie zostały wymienione tuleje wahaczy 4szt., łożysko w lewym kole i gumy stabilizatora. Koszt około 1100zł.
W tej chwili zaczyna się jeszcze odzywać lewy przegub.
Niestety po wymianie... samochód odbierała Żona zauważyłem, że w zakładzie został wgnieciony prawy próg, jak się później okazało... samochód remontował stażysta, a szef tylko sprawdzał poprawność zamontowania, geometrię i zachowanie na drodze, nie zauważył, że był wgnieciony próg, na szczęście wszystko udało się naprawić.


ObrazekObrazek

12. We wrześniu postanowiłem zakonserwować Touranka przed zimą....

Obrazek

13. Jak się okazało starczyło potem czasu na wykonanie profesjonalnej korekty lakieru, która została przeprowadzona w Listopadzie, zapomniałem dodać, że we wrześniu została także wyprana tapicerka.
Wymienione zostały koła na zimowe, a także założone nowe chlapacze.



14. Ostatnim krokiem w tym roku było zakupienie nowych kółek dla Touranka i będą to niemieckie wzmacniane felgi MAM RSII w rozmiarze 18/8cali z oponami 225/45/18 (PIRELLI i SUNEV)


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

15. Dziś tj. 14.01.2012 r. zaczęła się modyfikacja LED-owa :). Na pierwszy rzut poszły postojówki, najpierw jedna, żeby potwierdzić zamierzony efekt, porównanie, no i druga.
ObrazekObrazek

Drugi mod ,to podświetlenie tablicy rejestracyjnej, schemat postępowania, jak w pierwszym przypadku.
ObrazekObrazekObrazek

Ostatnim etapem była wymiana podświetlania w kabinie. Zmienione podświetlanie osobiste (LED bez oprawek) i w drugim rzędzie (36mm)(zdjęcia około weekendu)

ObrazekObrazek

No i oczywiście wlepka :)
Obrazek

16. Kolejna zmiana to montaż grilla a'la GTI. Podstawa, to grill FK bez znaczka i czerwona taśma KEITI, no i oczywiście Meguiars Trim Detailer :)
Dla zamierzających robić coś w przyszłości z grillem radzę uważać na śruby TORX, które go mocują, no i przy okazji częściowo zderzak. Niestety mi udało się obie ukręcić i teraz będę miał sporo rzeźby, żeby je odkręcić.

Jakiś patent na ukręconego TORX-a?
ObrazekObrazekObrazek

17. Jest kiera Multi by Jarry :). Wszystko śmiga pięknie czekam, aż znajdzie się licznik z pełnym FIS-em żeby w pełni korzystać z nowych możliwości)
Przed
ObrazekObrazek
Po
ObrazekObrazek

18. Nareszcie jest MDF, można się pobawić multifunkcją :). Adaptacja bez większych problemów...
Oczywiście okazało się, że nie ma kodu do radia :shock: :evil: , więc dzisiaj obdzwoniłem 6 dilerów i ceny okazały się bardzo rozbieżne od 75zł - Bednarek Łódź do 165 u któregoś w Warszawie. Ostatecznie wybrałem Chylińskiego w Wawie, koszt kodu do radia 80zł.

ObrazekObrazekObrazek

19. Wymiana Bordnetza i Gatewaya na nowsze,

20. Naprawa Webasto w trzech podejściach ;)
a) Pierwsze podejście, około -8 st C, miała być "tylko" pompka i czujniki, ukręciła się śrubeczka od podkładki przy króćcach wody, auto złożone na dojazd...
Obrazek

b) Podejście drugie. W łapach dwa piece, w jednym uwalona płytka, w drugim ułamany palnik, po przelutowaniu palnika od mojego starego piec startował kilka razy na dwie minuty, a potem Glow-plug flame monitor Short to ground, poddałem się, bo była druga w nocy.

c) Trzecie podejście z Jarry-m, po rozebraniu pieca okazało się, że zwarły się kable od palnika. Delikatne odgięcie, przy okazji czyszczenie komory spalania, palnika i reszty. Piec wystartował i chodzi do dzisiaj.
Przy okazji przymiarka nowych felg :)
Obrazek

21. Zakupiony moduł BT 5N0.....730B, wkrótce zdjęcia i montaż :)....

22. Zamontowana podstopnica, kupiona w serwisie Chylińskiego, mieli od ręki. Cena około 70 zł.
Obrazek

23. Mój zestaw kosmetyków :)

Obrazek

24. Dzisiaj (tj. 13.04.2012 r.)przyszło nowe radio i od razu zabrałem się do pracy :). Chwilowo bez przejściówki do anteny, czyli stare kabelki ogołociłem z wcisków ale nie przeszkadza to w graniu.
[b]RCD300

Obrazek
RCD310 Black :)
Obrazek

25.05.05.2012 r. Podczas I OZTKP w Borkach wymieniłem spalony przedni głośnik oraz przy okazji wygłuszyłem przednie prawe drzwi, przez co zostałem przez szanownych kolegów nagrodzony dyplomem :). Poniżej kilka zdjęć z całej operacji:
ObrazekObrazekObrazekObrazek


26.24.05.2012 r. Dzisiaj zamontowałem nowe żarówki NARVA Range Power White H7. Oto efekt :)
Obrazek

27. 20.07.2012 r. samochód dostał nowy programik z racji grupowego chiptuningu w V-tech Łowicz. Teraz można się pochwalić 173KM i 388 NM. Dodatkowo wymienione zostały wszystkie świece na nowe Bosch.[/b]
ObrazekObrazek

28. 07.2012 r. Trzeba było zreanimować przewód spryskiwaczy szyby, ponieważ został przecięty przez maskę. Touran dostał nakładkę alu na pedał gazu oraz srebrne elementy grilla zostały oklejone czarną, matową folią 3M, zostało wymienione wygłuszenie komory silnika (część grodziowa), oraz wymienione 3-cie światło stop. (poprzednie ze względu na wadliwą uszczelkę zostało zalane wodą.
Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek


29. 08.2012 r. W touranie nadszedł czas na wymianę tylnych amortyzatorów i sprężyn. Zakupiony został oryginalny zestaw od Tourana z przebiegiem 70tyś. km.
ObrazekObrazekObrazek

30.09.2012. Przy przebiegu 218080km wymienione zostały tarcze i klocki oraz łącznik stabilizatora (prawy przód), dodatkowo została ustawiona zbieżność.
ObrazekObrazek

31. 10.2012 r. W touranie zostały założone światła do jazdy dziennej (wzór Hella Flex Style), dwa nowe klaksony, listwa ochronna tylnego zderzaka, lampy od Tourana wersja Cross oraz został wyprowadzony przewód od webasto do sterowania centralką telestart.
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

32.11.2012 Wymieniłem wszystkie przyciski sterowania szyb oraz przełącznik świateł na wersję chromowaną, dołożyłem nowe chromowane nakładki na pedał hamulca oraz sprzęgła, wymieniłem główną lampkę podsufitki na wersję ambientem ledowym w kolorze czerwonym.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

33..Zamiana felg z kolegą Marekk
Obrazek

34. Nowe wygłuszenie maski

35. 10.2012 – zakup nowego akumulatora Bosch Silver S5 74Ah 750A
ObrazekObrazekObrazek

36. 11.2012 – tablice zlotowe, ramki pod tablicę rejestracyjną, Lampki fotweel , wycieraczki Bosch przód i tył



37. 12.2012 – olej Liqui Molly Top Tec 4600 5W30 filtr paliwa, powietrza i oleju Mann, .
ObrazekObrazek

38. 12.2012 – czyszczenie wtryskiwaczy, czyszczenie zbiornika paliwa, płukanka silnika, wymiana oleju i filtrów, usunięcie zaworu EGR.
ObrazekObrazekObrazek

39. 12.2012 – montaż centralki telestart T91 – webasto uruchamiane z pilota.
40. 03.2013 – wymiana wysprzęglika i zakup dwóch opon CPC2
41. 04.2013 zakup malowanego spoilera klapy bagażnika
42. 07.2013 – zakup nowych felg, polerowanie rantów, malowanie dokładek zderzaków przód i tył zakup chromowanego przycisku hamulca ręcznego
ObrazekObrazekObrazekObrazek

43. 07.2013 – wymiana zamka klapy bagażnika, przegląd samochodu, wymiana filtra powietrza.
44. 08.2013 – zakup schowka środkowego z modelu 1T3, montaż dodatkowego audio w bagażniku
ObrazekObrazek

45. 09.2013 – wymiana kpl. Rozrządu + pompa wody
ObrazekObrazek

46. 09.2013 – wymiana łożysk przód
47. 10.2013 – zakup instalacji halogenów przednich, zakup instalacji haka, montaż oryginalnego lusterka wstecznego dla dziecka
ObrazekObrazek

48. Montaż znaczka TKP
Obrazek

49. 11.2013 – przeróbka lamp przednich
Obrazek
Obrazek

50. Przekładka przycisków w panelu Climatic na chromowane z VW New Beetle
ObrazekObrazek

51. Montaż projektorów led w drzwiach przednich, demontaż listew LED
ObrazekObrazek

52. Zakup felg i zawieszenia gwintowanego na nowy sezon.
ObrazekObrazekObrazek

53. 01.2014 – początek montażu czujnika zmierzchu/deszczu.
ObrazekObrazekObrazek

54. 02.2014 – montaż czujnika deszczu
Wstępnie wydrukowana ramka, wszystko odmalowane, czujnik założony ale działał średnio. Ostatecznie z AC szyba wymianiona na nową, oryginał i czujnik działa idealnie. Wcześniej z powodu odprysków słabo reagował na deszcz.
Obrazek Obrazek

55. 03.2014r. – Przeróbka oryginalnych felg za pomocą Plasti DIP

Obrazek Obrazek Obrazek

55. 04.2014r. – Regeneracja zacisków, wymiana zacisków przód i tył, klocki i tarcze tył (ASO) osłony przeciwpyłowa przód i tył, zawieszenie gwintowane przód i tył, drążki stabilizatora przód. Wymiana płynu hamulcowego, montaż zabezpieczenia.
Klocki i tarcze, osłony oryginał, zaciski nowe, malowane na czerwono.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

56. 05.2015 – przeróbka na 5 osób (tylko montaż podłogi zamiast siedzeń) + pranie.
Obrazek Obrazek Obrazek

57. 05.2014 – wymiana 2 lampek DRL – dostały kamieniami

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

58. 05.2014 – montaż rejestratora jazdy MIO

Obrazek

59. 05.2015 – przyciemnione migacze w lusterkach
Obrazek Obrazek Obrazek

60.
07.2014r. – nowy alternator

Stary zdany, zakupiony nowy w firmie Borg Automotive w Zduńskiej Woli.

61. 08.2014r. – Olej Liquid Moly Top Tec 4600 5W30, Filtr oleju Mann, Filtr paliwa Mann, filtr powietrza Mann, filtr przeciwpyłkowy węglowy Mann, płukanka silnika Liquid Molly Engin cleaner, dodatek do oleju Liquid Molly Ceratec.

Obrazek Obrazek

62.
08.2014r.-Wymiana Felg Segin Brabus na 7.5J 5x112 Et 48 śrubami i nowymi wentylkami.

Obrazek Obrazek

63. 08.2014-Zakup i wymiana 2x półoś BJ,wymiana zawieszenia na oryginalne
Obrazek


64. 09.2014r. – montaż nawiewów chrom


65. 09.2014 – wymiana kierownicy na GTI
Obrazek Obrazek

66. 10.2014 – Zakup koła dojazdowego

Obrazek

67. 11.2014 – pranie foteli
Przed:

Obrazek
Po:
Obrazek

68. 01.2015 – regeneracja rozrusznika
Obrazek Obrazek

69. 01.2015 – montaż uchwytu pod telefon/tablet
Obrazek Obrazek


70. 02.2015 – wymiana szyby na nową oryginalną pod czujnik zmierzchu – deszczu ,ASO oraz wymiana tylnej klapy na 2009 zdjęcie lakieru i malowanie w ASO.

Obrazek Obrazek Obrazek

71. 02.2015 – wymiana gałki od audi

Obrazek

72. 03.2015 – montaż audio – koniec, a ciągnęło się to od 10.2014r.
Jednostka sterująca to Pioneer F20BT, posiada mapy, BT, wszelkie możliwości konfiguracji, korzystania z zewnętrznych źródła ale przede wszystkim wyjścia, które były mi potrzebne

Obrazek Obrazek Obrazek

Głośniki przód to Focal165 FX, tył – Focal Access A1 165… wzmacniacz je zasilający to Focal F.D. 4.350:
Przewody w całym zestawie to Monster XP
Maty:
Minimum 2 maty o wymiarach 75cmx50cm jedna na blachę drzwi, druga na blachę grodziową i pianka GMS10mm, na tapicerkę. Można jeszcze 3cią matę na blachę grodziową od strony zewnętrznej.
STP GOLD 2,5mm 50zł (75cmx50cm) mi najlepiej przypasowały,
Koszty:
150-200zł + dystans około 35-40zł, nowe okablowanie 40zł. Łącznie 225zł-280zł za jedne drzwi przygotowane pod głośnik.
Fotostory:
Tył:

Obrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek

Przód: ostatecznie syki poszły w osłone lusterka.
Obrazek Obrazek

Klapa i bagażnik:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W bagażniku znajduje się SUB Focal 27V1 zasilany wzmaczniaczem uDimension JR.370

Obrazek Obrazek Obrazek

74.
05.2015 – wymiana olejów

Obrazek Obrazek Obrazek

75. 06.2015 – IV OZTKP – kodowanie halogenów, nowe manetki kierownicy lewa i prawa, montaż ostateczny halogenów – dorobienie wiązki do kabiny i podłącznie.
Obrazek

76.
07.2015 – wymiana kpl. Sprzęgło LUK (tarcza, docisk, dwumasa, wysprzęglik), wymiana oleju w skrzyni oraz poduszka skrzyni pod filtrem powietrza.

Obrazek Obrazek Obrazek

77.Od maja 2010 zbieram też wszystkie rachunki za paliwo, tankuję tylko Vervę na dwóch stacjach.

78. Moduły led w lampce głównej i tablicy rejestracyjnej.
Moduły:

ObrazekObrazekObrazek

Lampka główna przed i po:

ObrazekObrazek

Tablica przed, po i pół/pół:

ObrazekObrazek

79.Pochwalę się moim poprzednim autkiem :) Golf MKII 1.8 RP, włożone dużo serca, posiadam go od listopada 2002, dalej jeździ, nigdy mnie nie zawiódł, aktualnie Może mieć około 600k km przebiegu.

Obrazek

Priorytety na nowy sezon:
- turbina hybryda
- kamera cofania
- wymiana climatic na climatronic
- siatka grodziowa bagażnika
- nowe felgi na sezon lub polerka starych
- wygłuszenie boków bagażnika, nadkoli i dachu
- konserwacja podwozia
- Malowanie proszkowe zacisków i osłon hamulcowych
- Nowe radio
- Kierownica multi od GTI


Może jakieś sugestie?...

W razie pytań proszę pisać, chętnie odpowiem.


Ostatnio edytowano Śr sty 27, 2016 23:41 przez niko02, łącznie edytowano 66 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2011 23:50 
Offline
Expert
Avatar użytkownika

Auto: 1,9tdi
Imię: dar
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 14:03
Posty: 1861
Lokalizacja: koszalin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Szacun ;) fajny opis ;)

_________________
[you]--->Niebieski

ZWzPD

wiadomości wysyłać proszę na e-mail darekkruk@hoga.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 00:02 
Offline
Expert
Avatar użytkownika

Auto: 06.2006 2.0BMM DSG
Imię: Marcin
Dołączył(a): So lut 26, 2011 09:51
Posty: 1593
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
No fajny opis i autko. A jak ten próg wyprostowałeś?

_________________
Do Niemiec przybyłem, zobaczyłem, sprowadziłem =>Szaraczek - z pomocą znajomego.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 00:03 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: Sharan 7N CFGB
Imię: Paweł
Dołączył(a): Pn maja 09, 2011 10:00
Posty: 3653
Lokalizacja: Łuków
Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy
fele na nastepny sezon sa super...

nie masz tych poprzednich?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 00:17 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: 1.4 TSI DSG HL 2016
Imię: Piotr
Dołączył(a): Pt lut 25, 2011 16:10
Posty: 2029
Lokalizacja: Toruń
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy
Fotorelacja super zresztą autko też :brawa: :)

_________________
PPD
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 00:29 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: PB8
Imię: Tomek
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2011 16:07
Posty: 5562
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 730 razy
+ za fajne auto + za fajne modyfikacje :piwo: za całokształt :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 00:38 
Offline
Expert
Avatar użytkownika

Auto: 1,9tdi
Imię: dar
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 14:03
Posty: 1861
Lokalizacja: koszalin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
tylko gdzie wlepaaaaaaaaa??????????????

_________________
[you]--->Niebieski

ZWzPD

wiadomości wysyłać proszę na e-mail darekkruk@hoga.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 07:03 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię: Lesław
Dołączył(a): N lut 27, 2011 09:15
Posty: 3968
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 807 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy
Fotorelacja profesjonal!
:brawa:
Autko pieszczone i zadowolone na pewno!
:D

_________________
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 07:19 
Offline
Użytkownik

Auto:
Imię:
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 09:09
Posty: 176
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Fajny opis, fajne autko! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 08:48 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię: Michał
Dołączył(a): So lip 16, 2011 15:00
Posty: 4501
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował : 402 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Rauko napisał(a):
No fajny opis i autko. A jak ten próg wyprostowałeś?


Próg został wyciągnięty specjalnym sprzętem, czego osobiście nie widziałem ale z posiadanej wiedzy i oględzin samochodu przed i po, stwierdzam, że faktycznie tak mogło być, bo nie ma tam żednej szpachli.


Ostatnio edytowano Cz gru 29, 2011 09:09 przez niko02, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 08:59 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię: Michał
Dołączył(a): So lip 16, 2011 15:00
Posty: 4501
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował : 402 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Dodi napisał(a):
fele na nastepny sezon sa super...

nie masz tych poprzednich?


Poprzednie w tej chwili jeżdżą u mojego brata w A3, też2.0 BKD z 2004.
Były to polerowane 17" i szczerze, to ich nie polecam ze względu na to, że trzeba je polerować średnio raz w imesiącu około 2h, żeby dobrze wyglądały.

Posiadam za to felgi, które zakupiłem z autem z oponami205/55/16 w bardzo dobrym stanie, wyważone, wyczyszczone, z oryginalnymi kapselkami, w tej chwili zimują u mnie w garażu. Jeżeli nie znajdzie się ktoś z forum, to wystawię na allegro, chociaż nie wiem, czy ich awaryjnie nie zostawić w razie, jak bysię 18 nie sprawdziły...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 09:09 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię: Michał
Dołączył(a): So lip 16, 2011 15:00
Posty: 4501
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował : 402 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
QQRYDZA napisał(a):
tylko gdzie wlepaaaaaaaaa??????????????


Wlepa, nawet dwie pod siedzeniem kierowcy, czekają na montaż, zastanawiam się nad miejscem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Plany
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 09:14 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię: Michał
Dołączył(a): So lip 16, 2011 15:00
Posty: 4501
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował : 402 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Priorytety na nowy sezon:
- felgi 18"
- montaż skrzyni, wzmacniacza i okablowania
- przeciwmgielne w zderzak
- światła do jazdy dziennej
- podstopnica MKV
- LED'owe podświetlanie elementów
- grill bez znaczka

Dalsze plany:
- relingi..........lub zostanie w konwencji szaro - czarnej
- może więcej mocy
- nowe radio

Może jakieś sugestie?...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plany
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 12:02 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Auto: Touran 1,9 AVQ 2003
Imię: Marek
Dołączył(a): N lut 27, 2011 22:19
Posty: 819
Lokalizacja: Bolesławiec
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
niko02 napisał(a):
...
Dalsze plany:
- relingi..........lub zostanie w konwencji szaro - czarnej
...
Może jakieś sugestie?...

Moim zdaniem relingi srebrne idealnie by pasowały...
Swoją drogą ładny WÓZ :)

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Ładny
PostNapisane: Cz gru 29, 2011 13:59 
Offline
Władca postów
Avatar użytkownika

Auto: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię: Michał
Dołączył(a): So lip 16, 2011 15:00
Posty: 4501
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował : 402 razy
Otrzymał podziękowań: 343 razy
Ładny tak, jak i Twój :).Swoją drogą kiedyś myślałem o srebrnych relingach, listwach, nakładce progu zderzakaitp ale ostatecznie stwierdziłem, że zostanie black i właśnie dzisiaj do tego kpl. dokupiłem grill bez znaczka w czarnym macie :)

_________________
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL